FCE w Siedlcach

First Class Education Europejska Placówka Edukacyjna w Siedlcach została założona w lipcu 2004 roku jako szkoła języków obcych. W naszej ofercie znajdują się nie tylko kursy standardowe ale również kursy egzaminacyjne, intensywne, konwersacyjne, dla osób wyjeżdżających za granicę oraz kursy specjalistyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb słuchaczy. Przygotowujemy również do zdawania egzaminów British Council, Instytutu Goethego, Instytutu Włoskiego, Alliance Française, Instytutu Cervantesa, umożliwiających uzyskanie certyfikatów, potwierdzających stopień znajomości danego języka obcego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych słuchaczy w roku 2005 dodaliśmy do naszej oferty kursy maturalne, w roku 2008 kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, a od 2012 roku przygotowujemy również do sprawdzianu szóstoklasisty. Przez kolejne lata staraliśmy się sprostać wymaganiom rynku i własnym ambicjom. Przygotowaliśmy i wprowadziliśmy zestaw zasad i procedur, które stanowią gwarancję, że organizowane przez nas kursy są najwyższej jakości i spełniają wszystkie wymagania naszych słuchaczy.

Jako, że od samego początku postawiliśmy na jakość nauczania, wszyscy zatrudnieni lektorzy mają pełne wykształcenie i kwalifikacje do nauczania danego języka czy przedmiotu. Wysoka jakość pracy naszej szkoły została pozytywnie oceniona przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i w dniu 2 marca 2010 r. przyznano nam Akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Obecnie jesteśmy jedną z największych prywatnych placówek oświatowych w Siedlcach. Z każdym rokiem zdobywamy nowe doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Dbamy o długoterminowy rozwój naszych słuchaczy - zapewniamy możliwość kontynuowania nauki na kolejnych poziomach zaawansowania. Poza tym, jako jedyna szkoła w Siedlcach posiadamy Akredytację na wszystkie kursy przygotowujące do matury. ZAPRASZAMY DO NAUKI W NASZEJ SZKOLE!

Dyrekcja

Wioletta Rucińska – nauczyciel i lektor języka angielskiego i Mariola Sandurska – nauczyciel i lektor języka angielskiego.

untitled_(16_of_19).jpg

Baza lokalowa w Siedlcach, ul. Czerwonego Krzyża 2

FCE (31).jpg

Siedziba FCE w Siedlcach

FCE (34).jpg

Siedziba FCE w Siedlcach

FCE (24).jpg

Poczekalnia przed salami

FCE (27).jpg

Poczekalnia przed salami

FCE (14).jpg

Sale lekcyjne FCE

FCE (18).jpg

Sale lekcyjne FCE

FCE (19).jpg

Sale lekcyjne FCE

FCE (21).jpg

Sale lekcyjne FCE

FCE (3).jpg

Sekretariat FCE

FCE (6).jpg

Sale lekcyjne FCE

FCE (7).jpg

Sale lekcyjne FCE

FCE (9).jpg

Sale lekcyjne FCE

^
Wybierz FCE!
First Class Education Europejska Placówka Edukacyjna w Siedlcach
08-110 Siedlce ul. Czerwonego Krzyża 2 I piętro
tel. +48 25 740 22 22 fax +48 25 740 21 28 tel. kom. +48 692 409 298
www.fce.siedlce.pl sekretariat@fce.siedlce.pl